ÜCRETSİZ KARGO

Sıkça Sorulan Sorular

Şeker siparişini sadece internet sitenizden mi verebiliyoruz ?

Evet sadece internet sitemizden sipariş alıyoruz. Dükkanımıza gelerek de alışveriş yapabilirsiniz. İnstagram  , whatsapp veya sms üzerinden sipariş almıyoruz.

Kapıda ödeme var mı ?

Evet kapıda ödeme var.Kapıda ödemeler sadece nakit olarak yapılabilir.Kapıda Ödeme Ücreti kargoya ek olarak 7.50 TL dir.

Sitenizden alışveriş yaparken şifre istiyor. Sipariş Bilgilendirme maillerini almıyorum.

Misafir alışverişi seçebilirsiniz.Böylece sitemiz sizden şifre istemez.(Kayıt olmadan  sipariş geçmişinizi görüntüleyemezsiniz..)Sitemize kayıt olmanız halinde ise

Mail adresinizin veya banka kartlarınızın şifresini istemiyoruz. Sadece bizim sitemizde kullanacağınız yeni bir şifre oluşturmanızı istiyoruz. Bu 4 haneli basit bir şifre de olabilir.

Mailler gereksizler ya da spam klasörüne gidiyordur.Oradan kontrol edebilirsiniz.

Kdv Oranları Neye göre değişiyor +Fatura

Şekerlerde %1 , fiyonk-kurdele %8 , Kargo ücretinde ve Poşetlerde %18 Oranında resmi Kdv oranı uygulanır

.Sitemizdeki Fiyatlara Kdv Dahildir.Alışveriş esnasında sonradan ilave yapılmaz.Sadece yasal olarak fatura  kesilirken kdv ayrı olarak hesaplanır.Tüm siparişlerde kesinlikle fatura gönderilir.

Ödeme Sayfasında, İşlem sırasında sayfa başa dönüyor.

Hatalı veya eksik doldurulmuş bilgiler olabilir, sayfayı yukarı-aşağı kaydırarak kırmızı yazı ile işaretlenmiş yerleri kontrol ediniz..Bunları düzeltip veya tamamlayıp tekrar deneyiniz.

Şekerleri siz mi üretiyorsunuz.Gıda Üretim izin belgeniz varmı ?

Evet desenli şekerlerin ve lolipopların tümünü kendimiz üretiyoruz. Zaten bunun dışında da başka bir üretimimiz yok. Gıda üretim belgelerimizi Burayı tıklayarak görebilirsiniz.

Şekerleri nasıl saklamalıyım ?

Ürünleri nemden koruyunuz.Havadaki nem oranına bağlı olarak açıkta bekletilen şekerler birbirine yapışma yapar.Şekerleri kendiniz paketleme yapacaksanız , şekerlerin tamamını poşetinden çıkarmadan azar azar  çıkarıp  ve eldiven kullanarak paketleme yapınız..Şekerleri kesinlikle buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında güneş almayan bir ortamda saklayınız. 30 dereceye kadar ürünlere bir şey olmaz.

1 kg şekerde kaç tane şeker vardır.

Ortalama 400 adet şeker bulunur. Şekerlerimiz tamamen el işçiliğiyle üretildiği için standart ebatlarda değildir.

Şekerlerin hepsinin aroması aynı mı ?

Hayır aynı değil . 13 farklı aroma kullanıyoruz.Her şekerin açıklamalar bölümünde aromasının ne olduğunu belirtilmiştir.


Şekerlerin üzerindeki desenler baskı mı ?

Hayır değil.Desenler şekerin içinde devam eder. Şekeri ortadan kırdığınız zaman aynı deseni görürsünüz.

Sitenizden alışveriş güvenli mi ?

Evet %100 güvenli. Sitemizde Akbank Sanal Pos ve 3D SECURE sistemi Mevcuttur.Sitemiz SSL Şifreleme  sistemi ile korrunmaktadır.

Sipariş gönderimleri ve kargolama ile ilgili bilgi:

Sabit Kargo Ücretimiz 17.90 TL'dir.     SÜRAT Kargoyla gönderim yapılır.

Hafta içi  ve cumartesi günü saat 12:00'a kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün kargoya vermeye çalışıyoruz.  Pazar günü vereceğiniz siparişleri Pazartesi günü kargoya veriyoruz.

Kargo Teslim süresi çoğunlukla 1-2 gündür. Ancak bazı şubelerdeki yoğunluktan dolayı ve  mesafeye  bağlı olarak 1 -5 iş günü olabilmektedir.

Şubenin olmadığı ilçeler mobil bölge olarak geçer ve bu bölgelere haftada 1 gün teslimat yapılır.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra vermiş olduğunuz mail adresine  bilgilendirme mesajı ve kargo takip linki gönderilecektir.